Google Adwords Reklam

Google Adwords, anahtar kelime bazlı internet reklamcılığı konusunda dünyanın ilk ve en etkin reklam platformudur. Reklamınız, işinizle alakalı anahtar kelimelerde, Google arama sonuçları sağ alanda yer alan sponsor bağlantılar bölümünde yer alır. Potansiyel müşterileriniz, işinizle alakalı anahtar kelimeleri arattığı için, ürün veya hizmet çeşitleriniz ihtiyaç duyan müşterileriniz sizi daha kolay bulur.
Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords reklam sistemine web sitesi olan ve reklam ödemesini gerçekleştiren her kişisel veya kurumsal reklamveren katılabilir. Google Adwords web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Danışmanlık, aynı bütçe ile daha fazla reklam yayınlama ve daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrılan bütçe, anahtar kelimeler ve reklam kampanyaları bu kriterlere göre optimize edilir.

Google Adwords çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0532 450 1 420 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 yenibirwebsite | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler Yenibirwebsite.com'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.