Facebook Hayran Sayfası

Günümüz de sosyal medyanın web sitelerine olan etkisi oldukça büyük, bir çok büyük firma artık web siteleriniz sosyal medya üzerindeki sayfalarıyla destekleyerek daha geniş kitlelere hitap ediyor.

Sosyal medyanın en etkili olanlarından birisi ise Facebook, siteniz tamamen bittikten sonra sitenizin logosu ile birlikte hayran sayfanızın kapak tasarımını yapıyoruz, sitenizdeki bilgileri faydalı anahtar kelimeler ile Facebook hayran sayfanız da yayınlayıp sitenizi etkisini arttırıyoruz.

İsterseniz sitenizin bir örneğini Facebook uygulaması olarak hayran safanızın içinde çalışmasını sağlıyoruz.

Facebook hayran sayfanızdaki beğeni oranlarını isterseniz web sitenizde de göstererek beğeni sayınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 yenibirwebsite | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler Yenibirwebsite.com'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.