Android Uygulama

Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 ‘ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.

Mobil teknoloji çağında savaşmakta olan 2 büyük mobil platformdan biri olan Android, Google tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüş ve 2012 yılı sonu itibariyle akıllı telefonların %55’inden fazlasında işletim sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinin de desteğini arkasına alan Android, ülkemizde de yüksek bir kullanım oranına ulaşmıştır. Samsung, HTC, LG, Sony gibi büyük firmaların yanı sıra Avea, Turkcell ve Vodafone ‘ da ürettirdikleri akıllı telefonlarda Android işletim sistemini kullanmaktadırlar. Android‘in uygulama marketi olan Play Store‘da 675.000 ‘ den fazla uygulama ve 25 Milyardan fazla indirilme sayısı vardır.

Web Bodrum olarak Android Geliştirme ekibimiz ile birlikte Android uygulamaları hazırlamaktayız.  Firmanızın tanıtımı, ürünleriniz yada hizmetlerinize özel görsel destekli bölümler, gelişmiş harita çözümleri, randevu-rezervasyon modülleri, uygulama içi ürün satış sistemi, üyelik sistemleri, sosyal ağ entegrasyonları, harita destekli iletişim bilgisi bölümü gibi web üzerinden yapılabilen her türlü görsel veya teknik hizmeti size mobil uygulama içerisinde sağlayabiliriz.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 yenibirwebsite | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler Yenibirwebsite.com'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.